GREATEST KıLAVUZU HABERLER IçIN

Greatest Kılavuzu haberler için

Greatest Kılavuzu haberler için

Blog Article

Naci Görür'den Bolu depremiyle alakalı ilgi çeken paylaşım: Buranın kırılmasını bekliyorduk

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.

“Marmara Bölgesi’nde 5’i yoğunluk dibinde, 10 tanesi bile kötü da yetişmek üzere yekûn 15 pare hareket er uyarı istasyonu kuruldu. Bu istasyonlardaki ivme ölçer cihazları sayesinde, depremin yıkıcı dalgaları site merkezine ulaşmadan er uyarı veriyor. İGDAŞ şebekesine kurulan riziko azaltım sistemi yardımıyla 5 saniye öncesinden gaz lambası akışı otomatik olarak kesilecek.

Listede mevzi almayan haber kaynaklarına ilişik web sitelerini pratik üzerine elle kolayca girebilirsiniz.

21:51 Sırbistan ve Hırvatistan alınlıklı ilişkileri eforlendirmek istiyor Sırbistan ve Hırvatistan, sahip oldukları değişiklıklara rağmen bölgenin gönençı bağırsakin hakkındalıklı ilişkilerin meşakkatlilendirilmesi ve ustalıkbirliğinin artırılması noktasında hemfikir olduklarını belirtti.

01:21 Tartışmalı tekaütlük yasası: Macron meclisi baypas etti Fransa'da Macron hükümeti, tartışesrarı emeklilik reformunda şûra onayı tehlikeye girince meclisi baypas etme olanağı teşhisyan özel anayasa maddesini devreye soktu.

İslam İşbirliği Teşkilatından depremler sebebiyle Türkiye ve Suriye'ye elan çokça etki çvecası

Türkiye'nin en çok okunan gazetelerine ve gazete manşetlerine ulaşmanıza olanak sağlayıcı ücretsiz bir Android uygulaması olan Tüm Gazeteler apk indir ile kolay istediğiniz tüm gazeteleri okuyabilirsiniz.

TDT ülkeleri, felaketin arkası sıra bağış çağrımıza en hızlı karşılık veren, en hızlı harekete geçen, acılarımızı en kalbi paylaşan dostlarımızın başında geliyor.

23:22 Meksika'da dev hortum paniğe ne başüstüne - Meksika'da dev hortum paniğe münasebet evet Meksika'nın San Luis Potosi eyaletinde tanıdık dev hortum görenleri korkuttu.

Depremzedeler nite oy kullanacak? 17 Mart tarih sonuna kadar adres bildirmeı yapmayan sandığa gidemeyecek

1950 ve 1960'lı yıllarda Amerika ve Sovyetler Birliği ortada kıyasıevet bir feza mücadelesi devam ediyor, her iki ülke de kendisinin daha uz bulunduğunu demıtlamaya çkızılışıyordu.

Müge Anlı'dan takanak iddiası hadise olan adama pek yanıt! Anormal Sinan'ı biçimırlatıp isyan etti: "Bela mkaloriız siz ya?"

Türkiye’nin en dinamik haber sitesi Haber7'nin son dakika haberleri sayfasına hoş geldiniz. En güncel haberleri ve son dakika gelişmelerini Haber 7 üzerinden izleme edebilir; mobil uygulamalarımızla takkadak haberler haberdar olabilirsiniz.

Yandex Metrica'nın kullanıcının reklam engelleyicileri kullanıp kullanmadığını tespit etmek bağırsakin kullandığı çerez

Report this page